Search

Sesja kobieca w stylu BOHO | OlsztynSesja kobieca w stylu BOHO.

Subtelna, naturalna, kobieca, klimatyczna, ciepła… jak jeszcze można ją określić? W 2020 roku styl ten dalej jest niesamowicie popularny i często wybierany zarówno przez pary młode, narzeczonych jak i podczas sesji rodzinnych czy brzuszkowych ! Jedyne co jest potrzebne to kolorowa sukienka, wianek na głowę oraz pozytywni ludzie !

Dzisiejszymi bohaterkami są Paulina i Dominika, bliźniaczki, którym zawsze trudno jest przekonać ludzi, że w rzeczywistości urodziły się tego samego dnia !

Niedawno obchodziły urodziny i postanowiły zrobić sobie pamiątkę, która pozostanie z nimi na dłużej. Dodatkowym ozdobnikiem całej sesji było to, że Paulina spodziewa się córeczki i nie mogłem sobie odmówić kilku kadrów aby miała co wspominać !

Zdjęcia robiło się niezmiernie przyjemnie bo siostry należą do tych ludzi, z którymi chce się przebywać i współpracować. Uważam, że od samego początku wszystko układało się wzorowo.

Zapraszam do oglądania i mam nadzieję, że zdjęcia przypadną Wam do gustu lub zainspirują do zrobienia sobie własnej sesji w stylu BOHO.

11 views0 comments