04

O MNIE

Patrz oczyma, fotografuj sercem

Hej,

Mam na imię Tomek. Z wykształcenia geodeta, z wyboru i zamiłowania fotograf. Od 2013 roku zajmuję się fotografią. Początkowo było to hobby, sposób na spędzenie wolnego czasu, aż pewnego dnia zamieniło się w prawdziwą pasję, która pochłonęła mnie bez reszty. Ostatnie 7 lat spędziłem w Londynie poświęcając lwią część tego czasu na szlifowanie swojego warsztatu. Aktualnie mieszkam na Mazurach, w małej miejscowości - Łukta gdzie czas płynie wolniej a okolica jest przepiękna. Jestem mężem mojej cudownej żony Ani oraz tatą Franka i prowadzę ,,Studio Retrospekcja''.

 

Fotografuję ponieważ pozwala mi to na obserwację ludzi i wszystkich emocji które im towarzyszą. Zamieniłem swoją największą pasję w sposób na życie i właśnie to daje mi szczęście. Fotografowanie nieustannie uczy mnie też doceniać relacje międzyludzkie, a także pokazuje rzeczy, o których istnieniu nie miałem wcześniej pojęcia lub po prostu nie widziałem ich wokół siebie.

 

Uważam, że fotograf ślubny to nie reżyser, a uczestnik zdarzeń, dlatego staram się być zawsze blisko Was, zwłaszcza tam gdzie są emocje i uwieczniać je w naturalny sposób. Takie fotografie będą idealna pamiątką na całe życie, nigdy nie wyjdą z mody. Bycie z Wami podczas jednego z najważniejszych dni w życiu, jest czymś naprawdę niesamowitym i za każdym razem jest to coś niepowtarzalnego.

 


,,Najważniejszym elementem aparatu fotograficznego jest 12 centymetrów znajdujące się za nim''
                                        Ansel Adams

 kontakt@studioretrospekcja.pl | Tel: 798958107 | Warminsko-Mazurskie

© 2020 by Studio Retrospekcja

  • Facebook
  • Instagram